идея

дизайн студия

(044) 232-74-34

Опрос

Какой стиль вы хотите?

Авангард - 16.7%
Ампри - 0%
Античный стиль - 4.2%
Арт-деко - 8.3%
Викторианский стиль - 4.2%
Кантри - 16.7%
Китч - 8.3%
Классика - 29.2%
Лофт - 12.5%
Марокканский стиль - 0%

Проголосовали: 24
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Дивовижне і захоплююче чарівність натуральних каменів полягає в їх неповторності кольору. Багато з них обмежені, тому можуть більше не повторюватися.

Інтернет-магазин «Кристал бутік» пропонує великий вибір натуральних каменів. Тут представлений різноманітний вибір прикрас з натуральними каменями, який задовольнить очікування колекціонерів і людей, що цінують прикраси з природними мінералами.

Натуральні камені, крім своєї феноменальної краси, мають також лікувальну і езотеричну дію.

Мінерали і дорогоцінні камені також є дуже хорошою інвестицією, тому що мінеральні ресурси з часом стають все менше, що виражається в їх вартості.

Купить друза кристаллов флюорита в интернет-магазине Planeta Mineral -  Planeta Mineral :Коллекционные камни и минералы; интернет - магазин камней

Яйця з напівкоштовних каменів для любителів каменів і колекціонерів. Яйце-унікальний декоративний елемент і найдавніший і популярний символ у багатьох віруваннях і релігіях.

Аквамарин — (лат. aqua marina «морська вода» – прозорий різновид берилу блакитного або синьо-зеленого кольору. Синій колір цього каменю унікальний і не має собі рівних, тому він з давніх часів є цінним мінералом. З давніх часів аквамарин вважався символом любові, радості і щастя в шлюбі. Завдяки своєрідному кольору синяви морської води він вважався щасливим каменем для моряків, рибалок і мандрівників.

Амазоніт – декоративний камінь, також відомий як амазонський камінь, що відноситься до мінералів з групи силікатів зеленого або синьо-зеленого кольору. Це цінний і затребуваний колекційний камінь, часто використовуваний у виробництві ювелірних виробів.

Берил – назва цього благородного мінералу походить від грецького слова «berillos» – морська зелень. Він належить до групи кільцевих силікатів, утворюючи безліч видів дорогоцінних і затребуваних дорогоцінних каменів.

Берилл — Википедия

Сердолік – різновид халцедону від коричнево-червоного до червоно-оранжевого кольору. Це один з найстаріших відомих декоративних каменів. Він широко використовувався в Стародавньому Римі (кільця і печатки використовувалися в якості печаток для важливих документів). Сердолік фігурує в багатьох легендах. Тому його вважали найщасливішою коштовністю для носіння. Він був талісманом удачі у древніх вавилонян і греків.

Новое на сайте

05.10.2022 Деревянные кухни на заказ – идеальное управление пространством

ебель на заказ – отличное предложение для людей, которые ищут неординарные решения. Множество...


21.01.2022 Ексклюзивні колекційні мінерали – краса в кожному камені

Дивовижне і захоплююче чарівність натуральних каменів полягає в їх неповторності кольору. Багато...


19.12.2021 Современная двухъярусная кровать для детей и подростков

Двухъярусная кровать – мечта каждого ребенка и подростка. В настоящее время такое решение широко...


12.11.2021 Товарный бетон с доставкой миксером – выгодное решение

Товарный бетон широко используется при создании различных типов бетонных, монолитных...


01.09.2021 Зачем нужен план ресторана

Немногие клиенты заботятся о планировке ресторана, но расположение столов, бара и кухонных зон...